javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - آرسنال در مراسم اهدای جوایز کیکز جایزه گرفت

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

دیوید ریتزولو حایزه خود را دریافت کرد

باشگاه فوتبال آرسنال تعهد همه جانبه خود در فعالیت های اجتماعی را بار دیگر به نمایش گذاشت و در مراسم اهدای جوایز کیکز (National Kickz Awards) در سال 2012 توانست یک جایزه دیگر و موفقیت دیگر کسب کند.

دیوس ریتزولو جایزه الهام بخش ترین و امیدبخش ترین فرد را در این مراسم که در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر برگزار شد از آن خود کرد. او از سوی مسؤولین به عنوان امیدبخش ترینفردی که سعی در ایجاد تفاوت در جامعه داشته است شناخته شد.

کیکز برنامه ای است که سعی می کند از قدرت فوتبال برای ساختن زندگی ایمن تر، قوی تر و قابل احترام تر استفاده کند و پتانسیل جوانان را ارتقا بخشد. تمامی این برنامه ها با هدف تأثیرگذاری روی رویکردهای افراد جوان در مسائل اجتماعی در زمان رشد آن ها در جوامع محلی طرح ریزی شده است و فعالیت های متفاوتی شامل فوتبال، دیگر ورزش ها، موسیقی و هنر به همراه فعالیت های داوطلبانه و تمرینات و مشارکت در موقعیت های پاره وقت صورت می پذیرد.

این برنامه ها همچنین پیشنهادات و راهنمایی هایی برای سلامتی جنسی، مواد مخدر و استفاده نامناسب از الکل و خطر درگیری با گروه های زورگیر و جنایات با چاقو ارائه می شود.

اولین پروژه ی آرسنال در برنامه کیکز در سال 2006 در التون پارک در ایسلینگتون انجام پذیرفت و گروه فعالیت های اجتماعی آرسنال اکنون هر هفته سه شب و شش پروژه در محله های لاندن بورو در ایسلینگتون، کمدن، هاکنی و وست مینیستر به همراه پلیس شهری و گروه های محلی انجام می دهند.

دیویس یکی از موفق ترین موارد برنامه کیکز آرسنال بوده است. او از ژانویه 2010 به این برنامه پیوست و علیرغم گذشته ی دشوار و سختی که داشت به سرعت توانست مصمم شود تا زندگی خود را تغییر دهد و با دستیابی به حد نصاب ها توانست دوره های کارآموزی را به پایان براسند. او اکنون خود در جلسات کیکز در روزماری گاردنز در ایسلینگتون و آکادمی پیچی در هاکنی فعالیت می کند و از تجارب شخصی خدش برای تأثیرگذاری مصبت روی دیگر جوانان برای انتخاب مسیر بهتر در زندگی استفاده می کند.

این مراسم توسط اتخادیه فوتبال، پلیس شهری و لیگ برتر برنامه ریزی می شود و در آن افرادی که مشارکت محلی و ملی قدرتمندی در برنامه کیکز داشته اند انتخاب میشود.

پاتریک ویرا کاپیتان سابق توپچی ها و نماینده باشگاه منچسترسیتی می گوید:" طرح هایی مانند این فوق العاده هستند زیرا یک باشگاه فوتبال مسؤولیت هایی برای کمک به کودکان در محلات برای دستیبای به رویاهایشان دارد. من مطمئنم برخی از آن ها می خواهند برای باشگاهشان بازی کنند و برخی دیگر رویاهای متفاوتی دارند که شاید ابراز لازم برای دستیابی به آن ها را در اختیار ندارند. هر کودکی در جهان فوتبال بازی می کند و به عنوان یکی از ورزش های جهعان ما وظایفی در قبال جامعه داریم."

ریچارد اسکودامور رئیس اجرایی لیگ برتر افزود:" کیکز پیشفت فوق العاده ای داشته است و تأثیر آن غیر قابل انکار بوده است. مراسم جوایز کیکز برای افراد جوان، داوطلبان و کارکنان در این برنامه است که دستاوردها و تعهد مثبت آن ها کار انتخاب بهترین ها را برای ما دشوار کرده است."

" من دوست دارم به شخصه از 43 باشگاه فوتبال و شبکه های اجتماعی متشکل از 650 نفر از افراد محلی که با حمایت های همه جانبه ی خود موجب پیشرفت برنامه کیکز در سال 2012 شدند تشرک کنم و همچنین از حمایت های همیشگی پلیس شهری و لیگ برتر نیز تقدیر به عمل بیاورم."

ایوان گازیدیس مدیر اجرایی آرسنال در واکنش به دستاورد دیویس گفت:" فعالیت های اجتماعی بخش بسیار گرم و فعالی در باشگاه فوتبال آرسنال است و ما به تلاش های بی دریغ همکاران بخش فعالیت های اجتماعی آرسنال افتخار می کنیم. آن ها تفاوت قابل مشاهده ای در زندگی افراد از طرق گوناگون به وجود می آورند."

" این جایزه بار دیگر کار برجسته ی آن ها را نشان داد. همکاران ما با اجتماعات محلی متفاوتی در لندن در ارتباط هتسند. من دوست دارم به دیویس تبریک بگویم همین طور به تیم فعالیت های اجتماعی آرسنال که در این دستاورد شریک هستند."

لیست برندگان جایزه کیکز در سال 2012:

جایزه خلاقیت: جسیکا پرچس و لورا بیکر، از کانون فعالیت های اجتماعی ولوز

نوید بخش ترین فرد (بالای 17 سال): دیویس ریتزولو، فعالیت های اجتماعی آرسنال

مشارکت برجسته ی پلیس (لندن): گراهام ویلرتون، کانون آموزش های احتماعی واتفورد

مشارکت برجسته ی پلیس (جز لندن): جن ریچاردز، کانون فعالیت های اجتماعی ولوز

نوید بخش ترین نوجوان (مرد بین 12 تا 16 سال): جمال گرانت، کانون فعالیت های اجتماعی ولوز

نوید بخش ترین نوجوان (زن بین 12 تا 16 سال): لی بیل، کانون فعالیت های اجتماعی ردینگ

حمایت برجسته ی شریک: سر استیو بولوک، طرح اجتماعی میلوال

جایزه دستاورد فوتبالی با حمایت نایک: تانیا پالیسا پله چیپندو، فعالیت های اجتماعی آلبیون

داوطلب برجسته ی سال: رابین کلارک، کانون فعالیت های اجتماعی کوئینزپارک رنجرز

برنامه ی غیرفوتبالی سال: ویوا کیکز، اتحادیه لیورپول و اورتون

باشگاه برجسته ی کیکز سال: ولوز، کانون اجتماعی کیکز

منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 7 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات