javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ونگر: ونپرسی نشان داد که یک جنگجو است

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

آرسن ونگر تاکید دارد عملکرد رابین ونپرسی در این فصل نشان می دهد او یک جنگجوی کلاس جهانی است.

کاپیتان هلندی آرسنال با زدن 27 گل و ارائه 13 پاس گل در لیگ برتر توانست 2 جایزه بهترین های لیگ جزیره را از آن خود کند.

آرسن ونگر تاکید دارد ونپرسی شایسته کسب هر دو عنوان بود و باور دارد او جنبه های دیگر شخصیت خود را نیز پرورش داده است.

" باور دارم او با ثبات بود، او یک سال استثنایی را پشت سر گذاشت زیرا گل های زیادی زد اما همچنین برای دیگران پاس گل فراهم کرد. معتقدم این چیزی است که مردم در این فصل او را تحسین می کند، این حقیقت که او تنها یک گلزن نیست بلکه کسی است که پاس های گل فراهم می کند.

اما گاهی در گذشته علامت سوالی در مورد او وجود داشت که آیا یک مبارز است یا نه. معتقدم به عنوان کاپیتان و رهبر تیم، این جنبه از مبارزه را به بازی خود اضافه کرد و این چیزی است که قطعا همه از بابت آن متقاعد شده اند.

او از نظر ذهنی رشد کرده و وقتی به گذشته بلند مدت نگاه می کنید، می بینید که بهتر شده. بازیکن جوانی که به اینجا آمد و به مردی که امروز می بینید تبدیل شد، باور دارم که او رشد بسیار بسیار بزرگی داشت. او در نقش یک رهبر رشد کرد و اکنون در داخل و خارج از زمین کاپیتان فوق العاده ای برای ماست."

رابین ونپرسی تابستان امسال در مورد آینده خود با آرسن ونگر صحبت خواهد کرد و سرمربی توپچی ها می خواهد پیش از شروع رقابت های یورو به نتیجه قطعی برسند.

" این همان چیزیست که سعی می کنم به آن برسم. به دو دلیل اطمینان دارم که او در اینجا خواهد ماند. اول از همه می خواهم او را متقاعد کنم که در اینجا بمانم و قراردادش را گسترش دهد. دوم اینکه او در پایان فصل بازیکن آزاد نیست و یک سال تا پایان قرارداد خود زمان دارد."
منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 8 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات