javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ونگر: باید قوانین لیگ قهرمانان را بپذیریم

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

آرسن ونگر تاکید دارد عدم حضور تیم چهارم در لیگ قهرمانان سال آینده غیر منطقی است.

اگر چلسی در فینال لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ پیروز شود، بصورت خودکار در رقابت های فصل آینده حضور پیدا خواهد کرد و جایگزین تیم چهارم لیگ جزیره می شود.

آرسن ونگر اذعان می کند که این مساله خارج از موقعیت ایده آل است اما می پذیرد که هیچ راهی برای کنار زدن قانون فعلی یوفا وجود ندارد.

" این کاملا عادلانه نیست اما مشکل این است که اگر تیم دیگری قهرمان لیگ قهرمانان شود، هیچ شانسی وجود ندارد. بنابراین کمی غیر منطقی است که تیم شما در جایگاه چهارم کار را تمام کند و به این رقابت ها نرود.

این قانونی است که همه پیش از شروع مسابقات آن را می دانستند، هیچ کس شکایتی نداشت و اگر چلسی پیروز شود، آنوقت چلسی 4 نماینده در لیگ قهرمانان دارد. باید آن را بپذیریم."

آرسن ونگر معتقد است یک راه حل می تواند این باشد که تیمی که در جایگاه چهارم کار را تمام کرده، حداقل در دور انتخابی بازی کند، همانند کاری که لیورپول درسال 2005 انجام داد.

" خیلی وقت پیش در شهر ژنو در مورد آن بحث کردیم. در ابتدا قهرمانان لیگ قهرمانان اگر بطور طبیعی شانس حضور در این رقابت ها را پیدا نمی کردند، مجاز به حضور در آن نبودند.

ما تصمیم گرفتیم که این نا عادلانه است که فاتح لیگ قهرمانان شانسی برای دفاع از عنوان قهرمانی خود نداشته باشد.

اما شگفتی این فصل چلسی است، کسی که در این لحظه حتی در جایگاه سهمیه لیگ قهرمانان حضور ندارد و بایرن نیز در صدر لیگ خود نیست.

این نشان می دهد که لیگ قهرمانان چقدر غیر قابل پیش بینی است زیرا هیچ کس نمی توانست پیش بینی کند فینال امسال را چلسی و بایرن مونیخ برگزار می کنند."
منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 8 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic