javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ونگر: برای مقابله با استوک بهتر مجهز می شویم

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

آرسن ونگر تاکید دارد شاگردانش می توانند بیشترین امتیازات ممکن را از 3 دیدرا باقی مانده بدست آورند.

توپچی ها برای انجام یکی از 3 دیدرا باقی مانده خود در این فصل به ورزشگاه بریتانیا سفر می کنند تا جایگاه خود در لیگ قهرمانان فصل آینده را حفظ کنند.

استوک سیتی یکی از دشوار ترین حریفان آرسنال در طول فصول گذشته بوده و آرسن ونگر باور دارد که شاگردانش اینبار برای چالش پیش رو مجهز تر شده اند.

" این همان چیزی است که می خواهیم نشان دهیم. باور دارم که استوک همواره حریف سختی برای ما و دیگر تیم ها است. هر تیم بزرگی که به خانه استوک می رود می داند با یک بازی سخت روبرو می شود.

ما در موقعیتی هستیم که می خواهیم بازی های باقی مانده را پیروز شویم. این تنها شانس ماست تا آینده را آنطور که می خواهیم بنویسیم. ما آینده را در دستان خود داریم اما تنها در صورتی که 3 دیدار باقی مانده را پیروز شویم.

این مسیر با بازی مقابل استوک شروع می شود بنابراین ما بطور کامل بر روی نقاط قوت آنها متمرکز شده ایم اما همچنین می خواهیم گلزنی کنیم زیرا این همان چیزی است که برای پیروزی در بازی نیاز داریم.

آنها نیز بازی های زیادی انجام داده اند. آنها در لیگ اروپا و جام حذفی بازی کردند و دیدارهای زیادی در این فصل انجام دادند. بنابراین از این نظر بهانه ای برایمان نخواهد بود."
منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 8 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات