javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ’آماده ی بازی فیزیکی مقابل استوک هستیم‘

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

جنکینسون در مورد بازی حساس شنبه در ورزشگاه بریتانیا صحبت می کند

کارل جنکینسون می گوید آرسنال کاملاً آماده ی نبرد فیزیکی ای است که در ورزشگاه بریتانیا انتظار آن ها را می کشد.

تیم آرسن ونگر در فصول اخیر در ورزشگاه بریتانیا دچار مشکل بوده است و در چهار دیدار قبلی اش در این ورزشگاه تنها یک پیروزی کسب کرده است.

اما جنکینسون معتقد است که آرسنال برای دیدار انتهای این هفته آماده است و مصر است که آن ها قادر هستند با مشکلاتی که تیم میزبان برای آن ها به وجود می آورد دست و پنجه نرم کنند. او در جریان افتتاح مؤسسه خیریه آرسنال در گفتگو با تلویزیون آرسنال گفت:

" من فکر می کنم که عادلانه است اگر بگوئیم که تیم ها در این ورزشگاه با تیم فیزیکی استوک مشکل دارند. ما از این امر باید آگاه باشیم و دیگر برای ما تعجبی ندارد. همه می دانند استوک چگونه بازی می کند. آن ها تیم بزرگ، قوی و وفیزیکی اس هستند اما ما آماده هستیم و می دانیم چه اتفاقاتی رخ می دهد و تنها باید به بهترین نحو با آن مقابله کنیم."

" ما بسیار هیجان زده هستیم و می دانیم بازی بسیار دشواری خواهیم داشت. بازی در خانه استوک هرگز بازی آسانی نیست و ما باید آماده ی مقابله با این روش بازی که آن ها مقابل ما انجام می دهند، باشیم. اما ما مشتقاانه در انتظار این بازی هستیم تا در آن به پیروزی برسیم."

چلسی توانست حضور خود در فینال ماه می لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ را مسجل کند. دیداری که نبرد تیم ها برای به دست آوردن جایگاه اروپایی را دچار چالش های جدیدی می کند. حالا دیگر رتبه چهارم نیز برای حضور در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده ایمن نیست و اگر تیم دی متئو بتواند در مونیخ قهرمان شود این اتفاق رخ خواهد داد. جنکینسون تأیید می کند که حالا رتبه سوم حیاتی تر از قبل شده است.

" البته که آن ها می توانند پیروز شوند. این اتفاق دور از دسترس نیست. اما همه چیز در دست خودمان است. ما اکنون در رتبه سوم هستیم و نباید به اتفاقات دیگر دل خوش کنیم."

" نیاز داریم تا به خودمان مطمئن باشیم و تنها راه آن این است که لیگ را در رتبه سوم به پایان برسانیم. باید هر کاری انجام دهیم تا در سه بازی باقیمانده پیروز شویم و این جایگاه را از آن خودمان کنیم."

منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 8 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic