javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ونگر: از خبر خروج گواردیولا متعجب شده ام

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

خروج غریب الوقوع پپ گواردیولا از بارسلونا موجب تعجب آرسن ونگر شده است.

مربی 41 ساله بارسلونا بعد از سپری کردن 4 سال موفق رد این تیم قرار است تابستان امسال از این تیم جدا شود.

به نظر می رسد گواردیولا یک سال استراحت کند  و آرسن ونگر تصمیم او را درک می کند اما سرمربی توپچی ها دوست دارد این مربی جوان به فلسفه خود در نیوکمپ ادامه دهد.

" این اتفاق برای من به یک شگفتی تبدیل می شود زیرا اول از همه وقتی شما بعد از چنین نا امیدی بزرگی که او در هفته گذشته داشت تصمیم بزرگی می گیرید، شاید لحظه مناسبی برای گرفتن آن تصمیم نباشد.

فلسفه بارسلونا باید بزرگتر از پیروزی و شکست و یا قهرمانی باشد. گواردیولا یکی از نمایندگان این فلسفه است و این فلسفه را پیروز ساخته بنابراین حتی با وجود پشت سر گذاشتن یک سال نا امید کننده، من دوست دارم او بماند و بازگردد و بر روی فلسفه خود پافشاری کند. این کار جالب خواهد بود."

تصمیم گیری گواردیولا، فشار بر روی مربیان سطح بالا را افزایش می دهد و جلوه خاصی بر حضور بلند مدت ونگر و فرگوسن در باشگاه های خود میدهد.

" باور کنید، اگر کسی باشد که فشار موجود بر روی گواردیولا را درک کند، آن من هستم! می توانم درک کنم که مربیان زیادی نیستند که بدون استراحت حرفه خود را سپری کنند.

شاید او استرس را نشان ندهد، شاید او تاوان بیشتری برای این کار داده باشد. هرگز از خارج از گود نمی دانید که یک مرد از درون چگونه عذاب می کشد. من شنیده ام او آمد و خواستار یک دوره استراحت شد که بازتاب موقعیت موجود است و بعد از چنین دوران خاصی قابل درک است.

من در روش دیگری تصمیم گرفتم تا هرگز از این کار بیرون نیایم زیرا این به طبیعت دوم من تبدیل شده تا با آن کنار بیایم. این شغل به زندگی شما تبدیل می شود. اما افراد گاهی در مراحلی نیاز دارند نقل مکان کنند."
منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 8 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات