javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ارزیابی حریف آینده: استوک سیتی - آرسنال

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

استیوارت رابسون و روزنامه نگاران محلی در مورد بازی روز شنبه ارزیابی خود را ارائه می دهند

پیش از هر بازی آرسنال ما برای شما در مورد رقیب بعدی آرسنال به ارزیابی حریف آینده می پردازیم.

استیوارت رابسون هافبک سابق آرسنال دیدگاه خود را در مورد مسابقه ارائه می دهد و سپس شما می توانید در مورد این صحبت ها پس از مسابقه از طریق ویدئوی صحبت در مورد نکات تاکتیکی بازی (که توسط خود رابسون شرح داده می شود) در مورد این صحبت ها به قضاوت بنشینید.

آرسن ونگر و تیمش شنبه در لیگ برتر و در ورزشگاه بریتانیا در مقابل استوک سیتی قرار می گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر ما با مایک باگالی در مورد تفکرات و تحلیل وی صحبت کرده ایم.

استوارت رابسون

استوک سیتی در بازی مقابل نیوکاسل در هفته گذشته نمایش ضعیفی داشت اما در خانه آن ها تهدید بزرگی هستند. پیتر کراوچ در فرم خوبی است و زوج خوبی با جان والترز تشکیل داده است. والترز هوشمندانه می دود تا از ضربات سر مهاجم اسبق اسپرز که توپ ها را قطع می کند استفاده کند. متیو اترینگتون هفته گذشته نتوانست تأثیر زیادی بر بازی داشته باشد اما او نیز از اجزای کلیدی بازی تهاجمی استوک در جناح چپ است.

اگر چه آن ها در مرکز زمین از کمبود غنای تکنیکی رنج می برند اما بی رحمانه تکل می زنند و توپ های سرگردان را از آن خود می کنند. پاپیس سیسه مهاجم نیوکاسل هفته گذشته اوقات دشواری را برای خط دفاع آن ها رقم زد اما رابین ون پرسی و هم تیمی هایش نیاز دارند تا در بهترین فرم خود باشند تا آن ها را شکست دهند.

    مایک باگالی، استرتفوردشایر سنتینل

استوک در بهترین فرم خود با دو بال کناری بازی می کند که متیو اترینگتون در سمت چپ و جرمین پنانت در سمت راست خواهند بود. دو هافبک مرکزی نیز که من حدس می زنم دین وایت هد و گلن ویلن باشند در مرکز زمین خواهند بود این دو بسیار پر تلاش هستند و از محوطه جریمه خودی تا محوطه جریمه حریف به طور دائم در رفت و برگشت هستند و نقش بازیکنان کارگر تیم را دارند. دو هافبک کناری نیز بسیار سخت تلاش می کنند و بار زیادی از خلاقیت تیم به عهده آن هاست.

جان والترز پشت کراوچ بازی می کند و فاصله های موجود بین او و دیگر بازیکنان را پوشش می دهد. او این فصل بسیار خوب کار کرده است و می تواند حضوری مؤثر در تیم ملی ایرلند جنوبی در یورو 2012 داشته باشد.

کراوچ با 13 گل زده در این فصل بهترین گلزنی این تیم بوده است و عالی کارک رده است. او موقعیت های گلزنی را کم از دست می دهد و موفقیت آن ها در این فصل به دلیل دفاع مستحکنشان بوده است. استوک در لیگ کمترین تعداد گل زد را داراست اما در خط دفاعی با حضور رایان شوکراس و رابرت هوث عملکرد خوبی داشته است.

من نمی دانم در وافع بازی فیزیکی تا چه حد روی آرسنال در سال های اخیر در ورزشگاه بریتانیا تأثیر گذاشته است اما احساس می کنم که استوک تلاش می کند در این بازی حداقل یک امتیاز بگیرد. انزجار کمی بین هواداران این تیم و آرسنال وجود دارد. به خصوص هواداران این تیم از بین تیم های بزرگ بیشتر آرسنال را برده اند از این دیدار لذت می برند.

اما به دلایلی استوک در مقابل چهار پنج تیم بالای جدول درخششی داشته است که دیگر تیم ها همه نتوانسته اند از خود بروز دهند. از بین تیم های کنونی بالای جدول تنها نیوکاسل در ورزشگاه بریتانیا موفق به کسب پیروزی شده است و آن ها می خواهند رکورد خوب خود را در بازی شنبه ادامه دهند.

من فکر می کنم پنانت نقشی کلیدی دارد. او بازی مقابل نیوکاسل را به دلیل بیماری از دست داد اما حضور او خلاقیت را به تیم اضافه می کند. او توانایی عبور از بازیکنان و پا به توپ حرکت کردن را دارد. برای این منظور عملکرد خط دفاع باید خوب باشد تا او توپ را از آن ها بتواند بگیرد و از فضاها استفاده کند. ضربات کاشته ی او نیز عالی است و از توانایی بازیکنان روی این ضربات آزاد استفاده می کند و آن ها تمایل دارند از حریف ضربه آزاد بگیرند.

من با اکراه می گویم که استوک عملکردی تهاجمی از خود نشان خواهد داد اما فکر می کنم آن ها بازی نزدیکی با آرسنال به نمایش خواهند گذاشت. جمعیت حاضر نیز از آن ها حمایت خواهند کرد. اتفاقی که همواره در مقابل تیم های بزرگ برای آن ها رخ می دهد. استوک در تلاش خواهد بود که فضا را از آرسنال بگیرد و توپ را به آرسنال بدهد و توپ ها را به محوطه جریمه بریزد گرچ چه ووجیچ چزنی دروازه بان خوبی است.

مطابق معمول استوک از مزیت ضربات کاشته استفاده خواهد کرد. آن ها از این بابت متأسف نیستند و سخت روی ان ها کار می کنند. درصد زیادی از گل های آن ها از این طریق به ثمر می رسد. من فکر می کنم استوک این بازی را می برد و من نتیجه را 2-1 پیش بینی می کنم.

--------------------------------------

آمار رویارویی های این دو تیم

ترکیب دو تیم در سه بازی گذشته لیگ برتر

منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 8 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات