javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ’استوک امسال واقعاً خوب بازی کرده است‘

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

آرسن ونگر تأیید کرد که از فوتبال این فصل استوک تحت تأثیر قرار گرفته است

آرسن ونگر اذعان کرد که از فوتبال این فصل استوک به خصوص در بازی های اروپایی تحت تأثیر قرار گرفته است.

تیم تونی پولیش در لیگ اروپا کیفیت خود را نشان داد و توانست به جمع 32 تیم برتر این رقابت ها راه پیدا کند و به دست والنسیا حذف شد و ونگر انتظار دارد آزمون سختی در انتظار تیمش در روز شنبه در ورزشگاه بریتانیا وجود داشته باشد. ونگر در گفتگو با تلویزیون آرسنال گفت:

" ما می دانیم که در چه شرایطی هستم و می دانیم استوک حریف بسیار سختی برای ماست. به همین دلیل است که اشتیاق زیادی برای پیروزی در این مسابقه داریم که بسیار به آن نیاز داریم. تعهد و التزامی 100 درصدی در این بازی نیاز داریم."

" آن ها به خصوص در این فصل بهتر بازی کرده اند. من تعدادی از بازی های آن ها را دیده ام و در اروپا واقعاً خوب بازی کردند. به خصوص وقتی نمایش آن ها در اروپا را مد نظر می گیریم می بینیم که توانایی رقابت با سایر تیم ها را دارند."

طبق آمار اپتا ووجیچ چزنی در 98.5% سانترهایی که در این فصل روی دروازه اش انجام شده است حضور داشته است که بهترین آمار بین تمامی دروازه بانان لیگ برتر است و ونگر تأیید می کند که دروازه بان لهستانی باید روز شنبه در بهترین فرم خود باشد.

" ما او را دلگرم کرده ایم تا روی توپی های بیشتری از جناحین اثرگذار باشد. زیرا او موفق بوده است و می خواهیم او در این قسمت بازی خود بی پرواتر باشد زیرا او می تواند بسیار خوب باشد."

" زمان بندی او روی سانترها خوب است و ما او را در این مورد تشویق کرده ایم. در بازی با استوک به این امر نیاز داریم."

منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 8 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات