javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ون پرسی مذاکرات خود با آرسنال را به تعویق می اندازد

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

به گزارش بی بی سی اسپورت آرسنال هنوز تاریخی برای مذاکره با رابین ون پرسی پیشنهاد نکرده است

با تصمیم ون پرسی مبنی بر به تعویق انادختن مذاکرات با آرسنال پس از بازی های یورو 2012 آرسنال هنوز تاریخی به وی پیشنهاد نداده است.

توپچی ها اصرار دارند در فاصله 4 روز پس از اتمام فصل و پیوستن ون پرسی به تیم ملی هلند به اهداف خود می رسد اما تا کنون قرار ملاقاتی مشخص نشده است و ممکن است ون پرسی بخواهد به فعالیت آرسنال در تابستان نیز نگاه کند. اکنون یک سال تا پایان اتمام قرارداد ون پرسی باقی است.

آرسن ونگر سرمربی آرسنال در ماه مارچ اظهار داشت که مهاجم 28 ساله اش باشگاه را ترک نمی کند و امروز جمعه نیز تصریح کرد می خواهد او را حفظ کند.

" من مطئمن که او به دو دلیل خواهد ماند. اول این که من می خواهم او را متقاعد کنم که اینجا بماند و قرارداد خود را تمدید کند و دوم این که او در پایان فصل بازیکن آزاد نیست و یک سال دیگر با ما قرارداد دارد."

ون پرسی همچنان روی موضع خود ایتساده است و می گوید قبل از اتمام فصل مذاکره نمی کند. آرسنال پس از بازی فردا شنبه مقبال استوک روز 5 می میزبان نوریچ است و روز 13 می در وست بروم فصل را به پایا نی برساند. طبق اخبار واصله او باید روز 17 می در سوئیس به کمپ تیم ملی هلند بپیوندد و با توجه به زمان کمی که در این بین وجود دارد ما دریافته ایم که او میخ واهد پس از یورو 2012 در مورد آینده اش تصمیم گیری کند.

این تصمیم به او اجازه می دهد به فعالیت آرسنال در پنجره نقل  و انتقالات نیز نگاه کند و بعد در مورد تمدید قرارداد خود پس از هشت سال حضور در لندن تصمیم بگیرد.

علاوه بر این اگر آرسنال در لیگ چهارم شود تا روز 19 می که فینال لیگ قهرمانان بین چلسی و بایرن مونیخ برگزار می شود آن ها از حضور خود در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان مطمئن نخواهند بود. اما آرسنال امیدوار است اتفاقات فصل گذشته در مورد خروج سسک فابرگاس و سمیر نصری ترکرا نسشود.

ون پرسی در سال 2004 از فاینورد به آرسنال آمد و در این فصل در 45 مسابقه 34 گل به ثمر رسانده است و هفته گذششته به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر از نگاه اتحادیه بازیکنان حرفه ای و اتحادیه نویسندگان ورزشی انتخاب شد.

منبع:BBC Sport
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 9 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات