javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ونگر: والکات بهترین فصل خود را سپری کرد

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

آرسن ونگر معتقد است تئو والکات از بهترین فصل حضور خود در آرسنال لذت برد.

تئو والکات در این فصل با زدن 11 گل و فراهم کردن تعداد زیادی پاس گل، خصوصا برای رابین ونپرسی نشان داد که قدمی رو به جلو در رفه خود برداشته است.

تئو در جریان دیدار هفته گذشته مقابل چلسی با آسیب همسترینگ روبرو شد و آرسن ونگر مطمئن است که او به رقابت های یورو 2012 خواهد رفت.

" او قطعا برای رقابت های یورو در دسترس است. این یک مصدومیت سطحی است، نه به آن بزرگی که فکر می کردیم باشد. او شانس کوچکی دارد تا در آخرین دیدار ما مقابل وست بروم به میدان برود. مقابل نوریچ بازی نمی کند اما شکی نیست که به رقابت های یورو می رود.

معتقدم در حقیقت مصدومیت والکات خبر خوبی برای تیم ملی انگلستان است زیرا او استراحت اندکی خواهد داشت. او به اندازه کافی در جریان رقابت ها حضور داشت و اکنون پیش از رفتن به تیم ملی کمی استراحت می کند بنابراین باید از نظر ذهنی در قالب خوبی باشد و از نظر فیزیکی آماده نشان دهد.

او بهترین فصل خود تاکنون را سپری کرد. با انتقاداتی روبرو شد زیرا سطح توقعات از او بالاست بنابراین تا زمانی که بازی مایوس کننده ای ارائه دهد و یا تفاوت ایجاد نکند، مردم بلافاصله به او حمله ور می شوند زیرا انتظارات خاصی از او دارند."
منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 9 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات