javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ونگر: باید در قبال ویلشیر قدم به قدم پیش برویم

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

آرسن ونگر تاکید دارد که نباید هیچ هدف خاص دیگری را در مسیر بازگشت جک ویلشیر تعیین کرد.

استوارت پیرس، سرمربی تیم المپیک انگلستان اعلام کرد که جک ویلشیر در لیست ابتدایی بازیکنان دعوت شده به رقابت های المپیک حضور دارد و این در حالی است که ستاره جوان توپچی ها در این فصل حتی یک بازی برای باشگاهش انجام نداده.

آرسن ونگر اعلام کرد که پیشرفت ویلشیر به آرامی انجام می شود اما سرمربی توپچی ها همچنان تاکید دارد که نباید با اعمال هدف خاص دیگری، موجب دلسردی بیشتر جک در مسیر بازگشت شد.

" او پیشرفت کندی دارد و در این لحظه هنوز در مرکز توانبخشی ما کار را دنبال می کند. ما وقت می گذاریم و در قبال او صبور هستیم. او در حال پیشرفت است اما به آرامی.

او بر روی بازگشت به زمین فوتبال و بازی کردن متمرکز شده، هدفی خاصی مانند حضور در رقابت های المپیک و یا قهرمانی اروپا مد نظر نیست، هرچند او خارج از آن رقابت هاست. اولیت اصلی او بازگشت به زمین و فوتبال بازی کردن است.

در این لحظه هیچ چیز قطعی نیست زیرا در جهانی با پیشرفت کند حضور داریم که باید قدم به قدم پیش برویم. اگر تمرینات پیش فصل خود را در ابتدای جولای شروع کنبم و او برای ملحق شدن به تمرینات کامل تیم آماده باشد، آنوقت در مورد المپیک صحبت می کنیم. اما نباید فراموش کنید که او برای یک سال بازی نکرده. برای بازگشت به سطح اول رقابت ها باید به او زمان داد و ما باید آن را در اختیار او بگذاریم.

من در قبال او محتاط هستم. تصور کنید 20 ساله هستید و در تیم ملی بازی می کنید. شما خود را اماده می کنید و ناگهان هیچ چیز پیش روی شما وجود ندارد. این اولین ضربه به شماست، ضربه دوم زمانی است که فکر می کنید " بسیار خب، حداقل برای رقابت های یورو اماده می شوم" سپس باید او را قانع کنید که " ببین دوست من، تو برا یورو اماده نمی شوی" شما بار دیگر به او ضربه می زنید. سپس هدف دیگری را برایش تعیین می کنید، اگر او به آن نرسد، او اشتیاق کامل خود را برای بازگشت از دست می دهد زیرا اوضاع برایش سخت می شود.

شما باید هر روز با او کار کنید در حالی که نمی دانید چه زمان باز می گردد. اگر بگویید " می توانی به المپیک بروی" و او نتواند این کار را انجام دهد، بعد از ان می خواهید چه چیزی به او بدهید؟ بگذارید به روال خود پیش برویم و هیچ هدف خاصی را تعیین نکنیم. مهمترین چیز برای او این است که بر روی کار روزانه خود متمرکز شود و ببینیم که ایا می تواند بهتر شود یا نه."

بازیکنان ارسنال در ابتدای ماه جولای تمرینات پیش فصل خود را اغاز می کنند و آرسن ونگر دوست دارد ویلشیر در انها حضور داشته باشد هرچند می داند هیچ تضمیمی برای ان وجود ندارد.

" نمی خواهم المپیک را به عناون یک هدف برای او در نظر بگیرم زیرا نمی دانم ایا برای اغاز فصل آماده می شود یا نه. تنها هدف ما این است که موجب پیشرفت او شویم.

وقتی کار را در 9 جولای اغاز کنیم، اگر او بتواند به تمرینات ملحق شود، انوقت ما این نبرد را پیروز می شوید اما چنین چیزی تضمین شده نیست."
منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 9 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات