javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ونگر: کیفیت مبارزه فوق العاده ای از خود نشان دادیم

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

مصاحبه آرسن ونگر پس از تساوی برابر استوک سیتی.


صحبت های آرسن ونگر پس از تساوی مقابل استوک سیتی.

در مورد عملکرد تیم...
معتقدم که امروز بازی ای بود که ما شخصیت برزگ و کیفیت عالی مبارزه از خود نشان دادیم. یک بازی با دو رویکرد متفاوت بود. یکی خیلی مستقیم در هوا و دیگری سعی در بازی روی زمین. هر دو تیم خوب بودند و به همین دلیل است که فکر می کنم بازی جذابی بود. ما شانس های خوبی داشتیم مخصوصا در نیمه اول. در نیمه دوم احساس کردم که عملکرد ما در خط هافبک افت کرد. اگرچه ما هنوز شانس هایی داشتیم مخصوصا روی پنالتی که به سود ما گرفته نشد!! در کل ما حداقل شایسته یک امتیاز بودیم و من فقط می توانم به بازیکنان برای کیفیت مبارزه آنها و روشی که به بازی استوک پاسخ دادند، تعهد کامل، سازماندهی منظم و مستقیم، اعتبار بدهم. ما همیشه با آن کنار نمیاییم اما امروز این کار را کردیم.

در مورد صحنه پنالتی...
این مورد هم در کنار همه آن پنالتی هایی که در این فصل برای ما گرفته نشد میرود!!!

در مورد استفاده از ضربات آزاد توسط استوک...
شما به آن عادت میکنید. بعضی اوقات ناامید میشدم اما این اتفاق در همه بازی ها می افتد زیرا من کاملا در بازی هستم. بعضی وقت ها ناامید میشدم اما متعجب نه!

در مورد هو کردن آرون رمسی...
فکر نمی کنم شما مخصوصا به هو کردن آرون رمسی افتخار کنید زیرا نمیتوانم کار اشتباهی در رفتار او ببینم. این یک داستان قدیمی است که هواداران استوک پشت بازیکن خود می ایستند. اما نباید از حد خود تجاوز کند و به هو کردن آرون رمسی بکشد.

در مورد شکست نیوکاسل...
نتیجه خوبی که ما گرفتیم این بود که نیوکاسل امروز امتیاز از دست داد اما برای ما مهم است که دو بازی بعدی خود را ببریم. هر اتفاق دیگر، مکان سومی ما را تصمین نمی کند.

در مورد بُرندگی در یک سوم پایانی...
در نیمه اول ما شانس هایی داشتیم اما فاقد یک چیز بودیم. بیشتر مربوط به ایمان است زیرا اخیرا ما گل های زیادی نزده ایم. مقابل چلسی هفته پیش گلزنی نکردیم. شاید این مسئله به ایمان ما بستگی دارد.

در مورد آینده شماک...
او خوب بازی کرد. در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست. در پایان فصل فکر می کنم شما خیلی متعجب شوید زیرا تغییرات زیادی در فوتبال نخواهد بود.

در مورد رابطه او با هواداران استوک...
آنها رابطه ای با من دارند اما من با آنها ندارم! آنها از ملاقات من لذت می برند اما من شخصا آنقدر تجربه دارم که با انتقادات کنار بیایم. مرا زیاد آزار نمی دهد. زیاد به شعارهای مردم توجه گوش نمی دهم و فکر می کنم یک روز مردم در فوتبال باید با آن مقابله کنند. راحت است که روی صندلی بنشینید و به مردم توهین کنید. آسان ترین ورزش در جهان است!!

در مورد شعارهای توهین آمیز...

روی چیزی که در شغل خود عاشق آن هستم و روشی که بازیکنانم در زمین رفتار میکنند تمرکز کرده ام. من در مورد رفتار مردم روی صندلی ها مسئول نیستم. اگر شما بخواهید آن را متوقف کنید، آسان است اما من تاثیری ندارم. من در انگلستان منتقدین زیادی دارم. برای 15 سال اینجا بوده ام و اساسا آن را نمی شنوم زیرا بر روی بازی تمرکز می کنم.

در مورد روش متوقف کردن آن...
شما می توانید چهره تک تک افراد را جدا کنید. تنها چیزی که من گاهی هنگام ترک زمین در پایان بازی (هنگامی که افرادی به شما توهین می کنند یا خشمگین و پر از نفرت هستند) به آن فکر می کنم این است که گاهی عکس کوچک شما در این حال را بگیرند و به منزلتان بفرستند و به فرزند شما نشان دهند و اگر هفته ی بعد این کار را تکرار کردید دوباره این کار را انجام دهند. آیا آن ها به شما افتخار خواهند کرد؟ این تنها کار و تمام آن چیزی است که من می توانم انجام دهم.
منبع:arsenal.com
طبقه بندی: مصاحبه رئیس، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات