javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - سانیا: یک امتیاز می تواند حیاتی باشد

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

مدافع توپچی ها از این که دست خالی از استوک بازنگشتند راضی است

باکاری سانیا مدافع آرسنال معقتد است که تک امتیاز بازی مقابل استوک در روز شنبه امتیاز بسیار مهمی بود.

سفالگران با گل پیتر کراوچ خیلی زود از حریف پیش اقتادند اما کاپیتان رابین ون پرسی خیلی زود این گل را پاسخ داد تا همه چیز در این دیدار مساوی باشد.

تیم شمال لندنی که اکنون با چهار امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده ی خود نیوکاسل - که با نتیجه 4-0 مقابل ویگان در هم کوبیده شد - در رتبه سوم جدول لیگ برتر قرار دارد اما کلاغ ها یک بازی عقب افتاده نیز در اختیار دارند.

سانیا احساس می کند که توپچی ها خیلی خوب توانستند از پس بازی فیزیکی استوک بربیایند و این تک امتیاز می تواند جایگاه آن ها در لیگ قهرمانان فصل آینده را بیمه کند. او در گفتگو با اسکای اسپورتس گفت:

" آن ها تیمی بسیار فیزیکی هستند. آن ها با ضربات آزاد زیادی بازی می کنند و با این روش حمله می کنند. اما ما این را مدیریت کرده بودیم و به بازی بازگشتیم. بسیار مهم بود زیرا کسب امتیاز در این ورزشگاه آسان نیست اما امروز ما امتیاز بسیار مهمی کسب کردیم."

سانیا امیدوارم است که آرسنال این فصل را در رتبه سوم تمام کند.

" برخی تیم ها پشت سر ما قرار دارند اما ما می دانیم که هدفمان در دستان خودمان است. ما بسیار تلاش کردیم تا به رتبه سوم بازگدیم و می خواهیم آن را حفظ کنیم و به طور مستقیم به لیگ قهرمانان فصل آینده راه یابیم."

منبع:SkySports
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic