javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - موضوع صحبت: استوک - آرسنال

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

گزارشگران و نویسندگان آرسنالی در مورد مسابقه سخن می گویند

به بخش جدید موضوع صحبت خوش آمدید.

پیش و پس از هر مسابقه، تیم مخصوص برنامه ی روز مسابقه آرسنال - و یکی از نویسندگان آرسنالی - در مورد مسابقه نظرات خود را خواهند گفت.

آرسنال شنبه در لیگ برتر انگلیس در مقابل استوک سیتی قرار گرفت و موضوع صحبت این بازی با دن روباک، مارتین هیس و لین از LadyArse شکل می گیرد.

صحبت های این افراد را پس از انجام مسابقه بخوانید و می توانید با صحبت های پیش از مسابقه مقایسه کنید.

دن روباک، مفسر

کسی دقیقاً نمی داند این امتیاز چقدر در پایان فصل می تواند حیاتی باشد اما من احساس می کنم که آرسنال نمایشی قاطع داشت. در این بازی می توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم اما در نهایت دو نمایش عالی دفاعی از سوی هر دو تیم موجب شد امتیازات تقسیم شود. توماس روسیچکی و یوسی بنایون ثابت کردند که چرا آرسن ونگر اصرار دارد از این بازیکنان با تجربه در دیدارهای خود استفاده کند و دو نمایش برجسته و حرفه ای از این دو شاهد وبدیم. روسیچکی به خصوص، عالی بود و پاس گلی عالی او پاداشی برای نمایش تأثیرگذار او بود. در مجموع، آرسنال از شکست جلوگیری کرد و حرف های زیادی در این مورد میت واند زد.کافی است بگوئیم که استوک بر روی آرسنال فشار وارد کرد اما آرسنال آن ها را مهار کرد و تنها چند بار اجازه داد آن ها از قدرت خود روی ضربات کاشته استفاده کنند. یک امنیاز دیگر به دست آمد و تیم ونگر هنوز در رتبه سوم است و نگاه داشتن این رتبه در دستان خود آرسنال است. اکنون باید نوریچ را شکست داد.

چه کسی فکر می کرد که در این مقطع فصل نیوکاسل باشد که عرصه را بر آرسنال تنگ کند؟ تیم آرسن ونگر این را باور کرده اند چرا که کلاغ ها روی فرم هستند و آماده ی استفاده از هر گونه لغزش آرسنال هستند. ورزشگاه بریتانیا به سختی برای آرسنال شادی آور بوده است و استوک در فصول گذشته نگذاشته است آرسنال در این زمین احساس راحتی بکند. یک گل زودهنگام می تواند خواسته ی آرسنالی های باشد. نبود میکل آرتتا و تئو والکات فقدان بزرگی است اما بازیکنان دیگری هستند که بتوانند کار آن هار ا انجام دهند. آبو دیابی می تواند بازی را شروع کند و جروینیو که به طور تعویضی مقابل چلسی به بازی آمد سرزنده نشان داد. من انتظار دارم یوسی بنایون نیز خیلی خوب به ترکیب بازگردد.

مارتین هیس، مهمان استودیو

عصر ناامید کننده ای بود. در مجموع عملکرد خوبی داشتیم و آرسنال در نیمه اول بسیار خوب بازی کرد. شاید پایان بازی در نیمه اول با نتیجه 1-1 ناماید کننده بود و آرسنال می توانست از حریف پیش بیفتد. حتی نیمه دوم هم در کمال شرمساری بدین گونه بود اما خروج از استوک با یک امتیاز نیز به طور معمولی خوب است. هنوز پتانسیل کسب شش امتیاز ار دو بازی باقی مانده را داریم و نتیجه ی نیوکاسل به وضوح به ما کمک کرد. هنوز همه چیز برای ماست و باید به عملکرد تیم هم نگاه کرد که خوب، مستحکم و با خلق موقعیت همراه بود. در دو بازی آینده خوش بینی وجود دارد و همه چیز در دستان خودمان است.

تمامی بازی های باقیمانده ی آرسنال اکنون حیایت است و اهمیت بازی مقابل استوک از همه ی آن ها بیشتر است. در حال حاضر رتبهت سوم از آن ماست مگر این که ما بخواهیم لغزشی داشته باشیم که به هیچ وجه نمی توان تاوان هیچ لغزشی را پرداخت. اگر به پیروزی های خود ادامه می دادیم فشار بر تیم های پشت سر ما زیاد می شد. بازی در استوک همیشه مشکل بوده است زیرا ما نمی توانیم به خوبی با این نوع تیم ها مقابله کنیم. ما تیم غول پیکری نیستیم و روی هوا قدرت زیادی نداریم. اما این فصل قوی تر و بسیار منظم تر شده ایم. ما مانند گذشته از روی ضربات شروع مجدد گل نمی خوریم. استوک با بازیکنانی که خریداری کرد تلاش دارد تیم ممتفاوتی باشد و از آن نوع بازی قبلی خود فاصله بگیرد. شاید به همین دلیل است که این فصل کمی مشکل داشتند. اگر بتوانیم توپ را حفظ کنیم و با آن کار کنیم می توانیم پیروز شویم. استوک هنوز هم می خواهد فصل را در رتبه های بالاتر تمام کند بنابراین ما باید صوبر باشیم و از شانس هایی که به دست می آوریم به خوبی استفاده کنیم. من تصور می کنم که چند گل بزنیم و استوک نیز می تواند یک گل بزند. فکر می کنم از پس آن بر می آئیم.

دیوید الکساندر، آرسنال ادیکت

وقتی همه کار انجام دادیم، تساوی نمی تواند نتیجه بدی در بازی خارج از خانه در ورزشگاه بریتانیا باشد. استوک در خانه اسپرز را شکست داد و منچسترسیتی و منچستریونایتد را متوقف کرد. د رقابت برای کسب رتبه سوم یک امتیاز نیز ارزش زیادی دارد. ما نشان دادیم که بیش از پیش مقابل تیم فیزیکی استوک توان رقابت را داریم. نیمه اول علیرغم این که آن ها پیش اقفتادند آرسنال حمران بازی بود و شاید بدشانس بود که در پایان نیمه از حریف پیش نیفتاد. در حالی که در نیمه دوم شاید حتی تلاش بیشتری داشت اما هوز در بهره گیری از شانس های خود دچار مشکل است که در صورت استفاده می توانست هر سه امتیاز از آن ما شود و حاشیه امنیت بیشتری برای رتبه سوم داشته باشیم. گفته می شود که آیا از هر یک از هواداران آرسنال در ماه اکتبر می پرسیدید که دو بازی آخر فصل در خانه مقابل نوریچ و خارج از خانه مقابل وست بروم است و رتبه سوم در دستان خود شماست باور نمی کرد و چیزی بیشتر از این نمی خواست. ما راهی طولانی را پیموده ایم و پس از فاجعه ای که در ابتدای فصل داشتیم در حال رسیدن به خط پایان هستیم و اکنون تنها باید مطمئن شویم که با رتبه سوم فصل را تمام می کنیم.

سفر به استوک هیچ گاه آسان نبوده است. برای هیچ تیمی. اما نفرت و مخاصمه دو تیم از زمانی شروع شد که آرون رمزی در این ورزشگاه پایش شکست و این حادثه بازی در آن ورزشگاه را سخت تر نیز کرد. با نزدیک شدن چلسی به قهرمانی در اروپا کسب رتبته سوم اهمیت دو چندانی پیدا کرده است و تنها سه بازی به پایان لیگ باقی مانده است و جای هیچ اشتباهی وجود ندارد. استوک در زمین خودش حریف آسانی نیست اما تیم ما نیز این فصل استیل بازی خود را ارتقا داده است. عاملی که در فصول پیش در تیم از دست رفته بود بنابراین نباید ترسی داشته باشیم. رکورد اخیر ما در ورزشگاه بریتانیا خوب نبوده است و در چهار بازی اخیر ما سه باخت داشته ایم و استوک این فصل در خانه رکورد خوبی داشته است و در چهار بازی اخیر خانگی اش 10 امتیاز کسب کرده است. مطابق همیشه برای آرسنال اگر با بهترین توان خود بازی کند می تواند پیروز شود اما کوچکترین لغزش و عدم تمرکزموجب تنبیه ما می شود.

* نظرات مطرح شده در این بخش لزوماً بیان کننده ی دیدگاه های باشگاه فوتبال آرسنال نیست.

منبع:arsenal.com
طبقه بندی: موضوع صحبت، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات