javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - جنکینسون از زمین هاکنی دیدار کرد - گالری تصاویر

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

مدافع توپچی ها در مراسم مؤسسه خیریه آرسنال حاضر شد


ساکنین ساختمان سوفولک در هاکنی هفته گذشته میزبان کارل جنکینسون بودند. مدافع راست توپچی ها از زمین ورشی جدیدی که در Benjamin Close ساخته شد دیدن کرد تا افتتاح مؤسسه خیریه آرسنال را گرامی بدارد.

در این فضا چند بازی می تواند انجام شود و این زمین به لطف اندوخته های مالی مؤسسه خیریه آرسنال و دیگر شرکا مانند گروه میرز (Mears Group) و پلیس شهری ساخته شده است تا این فضا را که خراب بود و نیاز به تعمیر داشت بازسازی و آماده ی استفاده کنند.

با خارج کردن زباله ها و آهن آلات بی مصرف و تیرهای بسکتبال گودال هایی برای استقرار نورافکن حفر شد و یک دیوار جدید پشت دروازه ها ساخته شد. نوجوانان محلی نیز روی دیواره ها طرح های هنی خود را نقاشی کردند تا این زمین به آن ها انرژی مثبتی دهد و زنگار ناشنی از حضور گروه های زورگیر و رفتارهای غیر اجتماعی از این محل پاک شود.

کارل در این بازدید با سهامداران نیز ملاقات کرد و در بازی مینی فوتبالی که با شرکت جوانان محلی برگزار شد شرکت کرد. مدافع توپچی ها پس از این که با کار مؤسسه خیریه آرسنال آگاه شد گفت:

" وقتی به اینجا آمدم در مورد این که چقدر این زمین می تواند خوب باشد چیزی نمی دانستم. سطح آن فوق العاده است و فکر می کنم فرصت بسیار خوبی برای بچه هاست تا از این زمین استفاده کنند. آمدن به اینجا (این محل پائین شهر) و این که پول ها کجا خرج می شود و چگونه می تواند شادی به ارمغان بیاورد الی است. مؤسسه خیریه آرسنال ایده ی بزرگی است و برای بچه ها محل هایی مانند این به آن ها اجازه می دهد در محیطی امن فوتبال بازی کنند که فوق العاده است.

ساندررا بوتلر مدیر پروژه های تجاری میرز می گوید:" این پروژه به همراه دیگر پروژه های میرز در این فضا، تعهد ما به جامعه مان را نشان می دهد. این زمین تفاوت زیادی در جامعه محلی اینجا و نوجوانان ایجاد می کند و ما خوشحالیم که از این پروژه حمایت کرد و زمان و تخصصمان را در اختیار این پروژه قرار دادم."

افتتاخ رسمی مؤسسه خیریه آرسنال در روز 10 می که مراسم توپ خیریه آرسنال برگزار می شود و پایان رسمی فعالیت های خیریه فصل آرسنال است خواهد بود. در این مراسم آرسن ونگر و بازیکنان تیم اصلی به همراه میهمانان جشنی برای کمک های خیریه و فعالیت یک فصل آرسنال در فعالیت های خیریه اجتماعی انجام خواهند بود و یک توپ را همگی امضا خواهند کرد.

مؤسسه یریه آرسنال باشگاه را قادر می سازد که فعالیت های طولانی مدت خود در کمک به اقشار جامعه را ادامه دهد و از قدرت نام آرسنال برای مشارکت در طرح های اجتماعی استفاده کند. این فعالیت های بر روی جوانان و ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به آن ها برنامه ریزی شده است - مثلاً از طریق فعالیت های ورزشی و آموزشی - تا به آن ها کمک کند از پتانسیل های وجودی خود استفاده کنند و در بهترین راه ممکن قدم بردارند.

فعالیت های گوناگون در عرصه های اجتماعی و پروژه هایی که با مشارکت جهانی با مؤسسه ی "برای کودکان پس انداز کنید" می باشد؛ از این پس مورد ححمایت مؤسسه خیریه آرسنال خواهند بود تا به سطح جدیدی دست پیدا کند.

جنکینسون از زمین هاکنی دیدار کرد - گالری تصاویر

منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic