javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - میاچی در آستانه حضور در تیم المپیک ژاپن

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

آرسنال یک نماینده دیگر در المپیک خواهد داشت

در حالی که بحث های شدیدی در هفته گذشته مبنی بر حضور احتمالی جک ویلشر در تیم المپیک بریتانیا حضور داشت آرسنال یک نماینده دیگر در رقابت های المپیک خواهد داشت.

پیش از این حضور آرون رمسی و کایرن گیبز در تیم استیوارت پیرس قطعی به نظر می رسید اما امروز فاش شد ریو میاچی نیز در آستانه حضور در رقابت های المپیک لندن 2012 را خواهد داشت.

کمیته فنی فدراسیون فوتبال ژاپن امروز متنی را آماده خواهد کرد که از باشگاه ها درخواست خواهد کرد که بازیکنان مورد نظر را در این تورنمنت در اختیار آن ها قرار دهند.

میاچی که در حال حاضر به صورت قرضی در بولتون بازی می کند احتمالاً با مخالفت ونگر روبرو نخواهد شد و او را برای کسب تجربه بیشتر به این بازی ها خواهد فرستاد.

میاچی از زمانی که به طور قرضی در بولتون حضور پیدا کرد 12 بار برای این تیم بازی کرده است و مورد تحسین اوون کویل به دلیل نمایش برجسته اش در این تیم قرار گرفته است.

کویل در مورد او گفته بود:" او نشان داد کیفیتی باورنکردنی دارد. او شجاع است و فطرتی باورنکردنی دارد. من هیجان زده شده است. او پیشرفت و رشد خود را ادامه می دهد و تأثیر بزرگی در بازی های باقیمانده ی ما دارد."

دوران قرضی او یکی از موفق ترین ها بوده است و می تواند او را به تیم اصلی آرسنال برساند. در نتیجه حضور او در تیم المپیک ژاپن می تواند تأثیر بزرگی در برنامه های پیش فصل آرسنال داشته باشد.

منبع:arseblog

طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic