javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - برایان مک درموت: آروز داشتم برای ونگر بازی کنم

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

پس از عدم موفقیت در خط میانی توپچی ها، سرمربی ردینگ به دنبال حضوری موفق در لیگ برتر است

برایان مک درموت سرمربی ردینگ در پی صعود تیمش به لیگ برتر بسیار خوشحال است اما افق های شخصی او فراتر از این هاست. او متولد اسلاف در برکشایر است اما یک ایرلندی محسوب می شود و از مهاجران این کشور است. در صدای او کاملاً پشیمانی از این که در رده جوانان برای تیم ملی انگلیس بازی کرده است مشهود است.

" من احساس ایرلندی بودن دارم و در تیم ملی ایرلند بازی نکردم. آرزو دارم یک روز سرمربی تیم ملی ایرلند شوم. اما اکنون کارهای زیادی برای باشگاه ردینگ دارم."

ما در دفتر او در زمین تمرین ردینگ نشسته ایم. مک درموت در مورد دوران فوتبالی خود توضیخ می دهد که چگونه کوئینزپارک رنجرز و میلوال او را رد کردند و او به عنوان کارآموز در سال 1977 به آرسنال پیوست و اولین بازی خود را دو سال بعد زیر نظر تری نیل انجام داد. او از آن تجربه لذت نبرد.

" محیط رختکن بسیار سخت و دشوار بو. بازیکنان فوق العاده ای نظیر تونی وودکاک، چارلی نیکلاس، پت جنینگز، گراهام ریکس، دیوید اولری، لیام بریدی در تیم حضور داشتند. اما من فکر می کنم اعتماد به نفس کافی برای بازی در کنار آن ها را نداشتم. من به اندازه ای که می بایست در انجا بازی نکردم (72 بازی در پنج سال). اکنون این اعتماد به نفس را پیدا کرده ام و وقتی برمی گردم و نگاه می کنم آروز می کنم در 19 سالگی چنین اعتماد به نفسی داشتم. هرگز ساده نیست که از تیم جوانان تیم بزرگی مانند آرسنال بتوانید ظهور کنید."

" من آرزو دارم که زیر نظر آرسن ونگر بازی می کردم. باشگاه در مسیر درستی است و آن ها واقعاً فوتبال خوبی بازی می کنند. من احترام بسیار زیادی برای ونگر و جمعیت آرسنالی ها قائلم."

آیا این مربی 51 ساله آرزو دارد یک روز مربی آرسنال شود؟

" بله، اما گوش کنید در حال حاضر من از مربیگری ردینگ لذت می برم و همه چیز برای حضور در لیگ برتر مهیا شده است. بنابراین د مورد چیزهای دیگر زیاد فکر نمی کنم. دو سال و نیم بسیار عالی را اینجا گذراندم."

دو ماه پیش مک درموت قرارداد جدیدی با ردینگ امضا کرد که او را تا تابستان 2015 در این تیم نگه می دارد. ردینگ با صدرنشینی در لیگ دسته یک به طور مستقیم به لیگ برتر صعود کرد. آن ها در 18 بازی پایانی خود 15 پیروزی به دست آوردند و در حالی که 28 ژانویه در رتبه هشتم قرار داشتند توانستند قهرمان لیگ دسته یک شوند.

منبع:thisislondon
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic