javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - والکات: نمی توانم تک بعدی باشم

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

’مدافعین می داند که شما چه کاری می خواهید انجام دهید، شما نیاز به تغییر دارید‘

تئو والکات می گوید اگر او بخواهد بازیکنی بیش از یک بازیکن پر سرعت باشد تنوع در بازی اش حیاتی است.

بازیکن 23 ساله توپچی ها از زمانی که به آرسنال پیوسته است از سرعت خود خیلی خوب استفاده کرده است اما تمامی ابعاد بازی او در کنار تجربه اش ارتقا یافته است. او در این فصل از مسابقات لیگ برتر هشت گل به ثمر رساند و 9 پاس گل نیز به هم تیمی هایش داد تا رابین ون پرسی بهترین فوتبالیست سال به تمجید از وی بپردازد.

والکات معتقد است که او باید بازی خود را ترکیبی کند تا حریفان را در حالت حدس نگه دارد. او در گفتگو با تلویزیون آرسنال گفت:

" بارها شده است که مردم از من انتظار دارند که توپ را بگیرم و بدوم اما صادقانه بگویم این امر همیشه این قدر ساده نیست. بلافاصله  وقتی شروع به این کار کنید مدافعین می کنند که هر بار چه کاری باید انجام دهند. شما باید بازی خود را تغییر دهید زیرا نمی توانید تک بعدی باشید."

" من همیشه به سرعتم مشهور بوده ام. این را می دانم اما گام بعدی من تمام کنندگی است. من این فصل پاس گل های زیادی داشته ام اما فکر نمی کنم باید این را کنار بگذارم."

والکات با انتقاداتی که در این فصل از وی شده است عادلانه کنار آمده اس اما ملی پوش انگلیسی توپچی ها معتقد است که پیروزی 5-2 مقابل تاتنهام  - که او در آن بازی دو گل به ثمر رساند - نقطه عطف بود. به نظر والکات در آن بازی غریزه ی او غالب شد.

" شما همیشه تلاش می کنید اما مسائل در بازی همیشه به سود شما رقم نمی خورند و شما می خواهید سخت تر تلاش کنید و هر چقدر هم سخت تلاش کنید چیزی به سود شما رقم نمی خورد. مثال کامل آن در مورد تاتنهام در نیمه اول است. من بسیار سخت تلاش کردم و اتفاقی رخ نداد اما سعی کردم سخت فراموش کنم و با روجیه در نیمه دوم بازی کنم و این اتفاق رخ داد."

" فوتبال بازی عجیبی است و شما افت و خیزهای زیادی دارید و این گونه این بازی پیش می رود. هر بازیکنی که می خواهد خوب بازی کند و 100 درصد توان خود را ارائه دهد اما اگر چیزی نخواهد به نفع شما رخ دهد آن گاه چیزی به سود شما رخ نخواهد داد."

منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات