javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - پودولسکی: باور دارم که تصمیم درستی گرفتم

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

متن کنفرانس مطبوعاتی لوکاس پودولسکی در مورد انتقال به آرسنال.

دو باشگاه آرسنال و کلن روز دوشنبه انتقال لوکاس پودولسکی به شمال لندن را تایید کردند و این مهاجم آلمانی در یک کنفرانس مطبوعاتی از دلایل انتخاب خود گفت. این مصاحبه به زبان آلمانی بود که به انگلیسی ترجمه شد.

مقدمه صحبت ها...
من تصمیم خود را گرفتم و می خواهم بار دیگر بر آن تاکید کنم، این تصمیم به هیچ وجه به ضرر باشگاه کلن نیست بلکه در جهت پیش برد کار در باشگاه فوتبال آرسنال است. همیشه می دانستم که یا کار خود را برای یکی دو سال دیگر در کلن ادامه می دهم و یا به باشگاه درجه یک دیگری می روم. پیشنهادات متفاوتی داشتم اما آنها واقعا اهمیتی به من نمی دادند. به محض اینکه پیشنهاد آرسنال مطرح شد، من شروع به فکر کردن در مورد حرفه فوتبالی خود کردم و همه چیز دست به دست هم داد تا مطمئن شوم این مسیر خوبی برای من است.

لوکاس، چرا معتقدید که باشگاه آرسنال انتخاب مناسبی برای شماست؟
رنگ لباس آنها به مانند لباس کلن است! (لوکاس خندید) نه، بدون شوخی همانطور که قبلا گفتم پیشنهادات جالب دیگری نیز داشتم اما برای من، این باشگاه درجه یکی است و وقتی به آرسنال و مربی فوق العاده آنها نگاه می کنید و در نظر میگیرید که هرگز در رسانه های چیز بدی در مورد آنها گفته نمی شود و می بینید که فوتبال جذابی ارائه می دهند و یک ورزشگاه فوق العاده با هوادارانی عالی دارند، آنوقت متوجه می شوید که انتخاب درستی است. من هرگز در آنجا نبوده ام و چیزی را از نزدیک ندیده ام که فکر کنم باشگاه به آن خاطر برایم مناسب است، اگر اینگونه بود هرگز چنین تصمیمی نمی گرفتم.

با آرسن ونگر ملاقات داشته اید؟
ما تنها یک بار تلفنی با هم صحبت کردیم و من هنوز ایشان را ملاقات نکرده ام، این اتفاق یقینا بعد از یورو صورت خواهد گرفت. همچنین هرگز ورزشگاه و امکانات تمرینی آنها را ندیده ام زیرا بطور کامل بر روی کلن متمرکز شده ام.

پر مرته ساکر یک پیام تصویری برای شما فرستاد.
خوشحالم که قرار است در کنار کسی بازی کنم که برای مدتی طولانی او را می شاسم، کسی که آلمانی صحبت می کند و رابطه خوبی با هم داریم. همچنین اعتقاد دارم او کار را برای ساکن شدن من در آنجا آسان می کند.

آیا برای گرفتن این تصمیم با مرته ساکر صحبت کردید؟
بله، من در مورد باشگاه، محیط آنجا و موارد دیگر چندین سوال از او پرسیدم اما در نهایت این خودتان هستید که تصمیم نهایی را می گیرید. یقینا می توانید چند توصیه در این زمینه دریافت کنید اما او در گرفتن تصمیم نهایی کمکی نکرد.

دوران حضور شما در بایرن مونیخ فروغ چندانی نداشت.
شاید در مونیخ خیلی جوان بودم. اکنون با تجربه تر هستم و حتی بهتر شده ام. در مورد این انتقال مطمئن هستم و به همین دلیل چنین تصمیمی گرفتم.

چطور با زبان جدید کنار می آیید؟
به هر حال شما به کشور جدیدی می روید و زبان نیز بخشی از آن است اما باور دارم که فوتبال ورزشی بین المللی است. فکر می کنم زبان انگلیسی من به اندازه کافی خوب باشد و کار را برای هماهنگ شدن من در انجا آسان تر می کند.

آینده شما بعد از حضور در آرسنال چگونه خواهد بود؟
نمی خواهم هیچ جزئیاتی از قراردادم را منتشر کنم. در مورد آینده من بعد از حضور در آرسنال، مطمئنا، همانطور که قبلا گفتم می توانم تصور کنم که به اینجا بازگردم زیرا کلن باشگاه من است و مهم نیست چه اتفاقی می افتد. باور دارم مهم است که باشگاه تکانی به خود دهد و وقتی من می روم، رو به جلو حرکت کند. برای من موضوعی حیاتی است که آنها پیش خود نگویند " حالا که پودولسکی رفته همه چیز برهم می می خورد" بلکه این فرصتی برای بازسازی تیم است، با یک رئیس باشگاه جدید تا روبه جلو حرکت کنند و بار دیگر موفق شوند، چیزی که وقتی به اینجا آمدم به من وعده داده شده بود. این باید هدف ما باشد.

امیدها و آرزوهای شما در آرسنال چیست؟
مسلما باشگاه آرسنال نام بزرگی در فوتبال است، تنها باید به عقب نگاه کنید و موفقیت های آنها را ببینید. همچنین آنها مربی با هـیبتی دارند و البته یک ورزشگاه عالی، من مشتاقانه در انتطار اینها هستم. هدف این است که در طول سال های آینده جام ها را بدست آوریم. وقتی به باشگاه بزرگی می روید این امر اتفاق می افتد. لیگ انگلستان بسیار خوب و رقابتی است و هر سال 6 یا 7 تیم برای قهرمانی مبارزه می کنند. از این جهت این فرصتی برای من است و انگیزه ای که موجب می شود قدم رو به جلوی دیگری بردارم.

* در این کنفرانس سوالاتی نیز در مورد باشگاه کلن و تیم ملی آلمان مطرح شد.

منبع:Arsenal-Esque
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic