javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - ونگر: کسب جوایز، بهترین تحسین برای ونپرسی است

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

آرسن ونگر می گوید کسب 2 عنوان بهترین های فصل، بهترین تمجید از عملکرد رابین ونپرسی در این فصل است.

کاپیتان آرسنال توانست با عملکرد بی نظیر خود در این فصل عنوان بهترین بازیکن سال و همچنین جایزه انجمن نویسندگان ورزشی را از آن خود کند.

ونپرسی در این فصل 35 گل در کلیه رقابت ها به ثمر رساند و مورد تحسین حریفان خود قرار گرفت.

" اینکه توسط همکاران خود به عنوان بهترین بازیکن لیگ انتخاب شوید، معتقدم بهترین تعریفی است که می توانید دریافت کنید.

او همچنین توسط مطبوعات نیز انتخاب شد. مطمئنم این انتخاب درست است و به هیچ وجه نمی خواهم آن را به چالش بکشم. اینکه هر دو جایزه را باهم بدست آورید، از نظر من بی قید وشرط فوق العاده است."

آینده رابین ونپرسی در این تابستان زیر ذره بین قرار دارد و آرسن ونگر مطمئن است که نتیجه مثبتی در بر خواهد داشت.

"نمی توانم تضمین کنم که این مساله راحت پیش می رود اما کاملا مطمن هستم. باور دارم او به باشگاه متعهد است. احساس می کنم که در طول سال ها، باشگاه نیز تعهد فوق العاده ای به او نشان داد و ایمان عمیقی روی وی داشت.

مدت ها قبل من او را به اینجا آورم و او به عنوان یک مرد و یک بازیکن فوق العاده خوب پرورش پیدا کرد. امروز او یک بازیکن کلاس جهانی است و شایسته کسب تحسین های بسیار است. امیدوارم بتوانیم او را در اینجا نگه داریم.

اگر من در موقعیت او بودم، میخواستم آرام باشم. من نیز آرام هستم. اول از همه وقتی روزنامه ها را باز می کنید، باشگاه های زیادی را می بینید که به دنبال بازیکنان ما هستند اما تنها دوست دارم بگویم که هیچ بازیکنی در باشگاه ما نیست که در پایان قرارداد خود حضور داشته باشد. این بدان معناست که تمام تصمیمات توسط باشگاه اتخاذ می شود."

تابستان گذشته سمیر نصری در حالی به منچستر سیتی فروخته شد که یک سال به پایان قراردادش باقی مانده بود اما ونگر باور دارد که وضعیت ونپرسی کاملا متفاوت است.

" وضعیت این دو بازیکن کاملا قابل مقایسه نیست. علاقه و خواسته من این است که یک توافقنامه با رابین ونپرسی دست پیدا کنم، قراردادش را تمدید کنم و او برای مدتی طولانی در کنار ما باقی بماند. امیدوارم که می توانیم به این دستاورد برسیم.

در صورتی که این اتنفاق نیوفتد، هنوز می خواهیم در آخرین سال قراردادش در اینجا بماند اما من بیشتر بر روی اولین موقعیت متمرکز شده ام. معتقدم مساله مهم برای ما این است که یک توافقنامه با او دست پیدا کنیم تا خوشحال باشد و اینجا بماند وتا پایان حرفه خود دراینجا کار کند."
منبع:arsenal.com
طبقه بندی: اخبار،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 16 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic