javahermarket

javahermarket

آرسنال اسپورت - پیراهن اول باشگاه آرسنال برای فصل جدید

javahermarket

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل

ّ

پیراهن اول باشگاه آرسنال برای فصل جدید رونمایی شد

ویژگی پیراهن اول فصل جدید داشتن حلقه کوچک آبی رنگی است که از جوراب های لباس اصلی آرسنال در سال 1930 زیر مربی گری هربرت چاپمن افسانه ای الهام گرفته شده است.

طبق سنت باشگاه شمال لندن، رنگ های مشهور قرمز و سفید به عنوان رنگ های اصلی این پیراهن در نظر گرفته شده است. بدنه ای قرمز رنگ و آستین های سفید.

اطلاعات بیشتر در مورد این پیراهن، طرح گرافیکی در لایه بیرونی پشت گردن است که نشان دهنده سیستم WM مشهور و موفق چاپمن است. در لایه درونی هم نوشته "Victoria, Concordia, Crescit" قرار دارد که قدیمی ترین شعار آرسنال از سال 1948 تاکنون است که به "پیروزی از طریق هارمونی" ترجمه می شود.

ریشه طراحی آبی به تفکرات نوآورانه چاپمن در رویکرد بازی اش بر میگردد. سرمربی باشگاه آرسنال بین سال های 1925 و 1934 با هدایت خود توانست باشگاه را به سه عنوان لیگ و یک جام حذفی در آن دوره برساند.

چاپمن یک تاکتیسین مدرن بود. او حامی استفاده از لباس های شماره دار و توپ های سفید بود و همچنین تغییرات قابل توجهی در پیراهن باشگاه در فصل 1933/34 داد. در آن سال، آستین های سفید به پیراهن تمام قرمز رنگ و حلقه های آبی به جوراب اضافه شد. منطق چاپمن برای این تغییرات این بود که او خواستار بیشترین میدان دید بازیکنان خود بود که پیدا کردن یکدیگر را درون زمین برای آنها آسان تر سازد.

تئو والکات در اینباره میگوید : " بازیکنان همیشه از پوشیدن لباس ها برای اولین بار هیجان زده می شوند و این یکی هم ناامیدمان نکرد. آرسنال باشگاهی با یک تاریخ باورنکردنی است و دیدن اینکه این مسئله در چنین پیراهن باکلاس و مدرنی جلوه کرده است، عالیست. "

همچنین لوگوی آرسنال پس از اینکه در فصل 2011/12 نمایانگر لوگوی 125 سالگی باشگاه بود، به طراحی قبلی خود برگشته است.

 

گالری تصاویر پیراهن اول فصل جدید

والپیپر های پیراهن اول فصل جدید

منبع:arsenal.com
طبقه بندی: عکس،  اخبار، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 اردیبهشت 1391 توسط بهنام

چت روم

آدرس جدید www.arsenalsport.sub.ir * www.arsenalsport.orq.ir * www.arsenalsport.hid.ir آدرس جدید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic